Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 16 do 22-09-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00
60 min 25 wolnych

CrossFit

Radek

60 min 25 wolnych

CrossFit

Martyna

60 min 25 wolnych

CrossFit

Radek

60 min 25 wolnych

CrossFit

Skowron

60 min 25 wolnych

CrossFit

Radek

   
07:00
60 min 25 wolnych

CrossFit

Radek

60 min 25 wolnych

CrossFit

Martyna

60 min 25 wolnych

CrossFit

Radek

60 min 25 wolnych

CrossFit

Skowron

60 min 25 wolnych

CrossFit

Radek

   
10:00
60 min 25 wolnych

CrossFit Mama

Nata

60 min 25 wolnych

CrossFit Mama

Martyna

 
60 min 25 wolnych

CrossFit Mama

Nata

60 min 25 wolnych

Kettlebells Ladies

Marianna

60 min 25 wolnych

CrossFit

Martyna

 
       
60 min 25 wolnych

CrossFit Mama

Nata

11:00            
60 min 25 wolnych

Mobility

Nata

12:00            
60 min 25 wolnych

CrossFit

Nata

17:30
60 min 25 wolnych

Body Iron

Marek

ZASTĘPSTWO

60 min 25 wolnych

CrossFit

Marcin

60 min 25 wolnych

CrossFit

Marcin

ZASTĘPSTWO

60 min 25 wolnych

CrossFit

Marcin

60 min 25 wolnych

Body Iron

Radek

   
60 min 25 wolnych

CrossFit Kids 3-5

Arczi

 
60 min 25 wolnych

CrossFit Kids 3-5

Arczi

60 min 25 wolnych

CrossFit Kids 3-5

Arczi

 
18:00
60 min 25 wolnych

WSS Dwubój olimpijski

Leszek

   
60 min 25 wolnych

WSS Dwubój olimpijski

Leszek

     
18:30
60 min 25 wolnych

CrossFit

Marek

ZASTĘPSTWO

60 min 25 wolnych

CrossFit

Martyna

60 min 25 wolnych

CrossFit

Martyna

ZASTĘPSTWO

60 min 25 wolnych

CrossFit

Nata

60 min 25 wolnych

CrossFit

Radek

   
60 min 25 wolnych

CrossFit Kids 6-9

Arczi

60 min 25 wolnych

CrossFit Kids 10-12

Marianna

60 min 25 wolnych

CrossFit Kids 6-9

Arczi

60 min 25 wolnych

CrossFit Kids 10-12

Arczi

 
 
60 min 25 wolnych

WSS Odważniki Kulowe

Marcin

 
60 min 25 wolnych

WSS Odważniki Kulowe

Marcin

19:30
60 min 25 wolnych

CrossFit

Radek

60 min 25 wolnych

Body Iron

Nata

60 min 25 wolnych

Body Iron

Arczi

60 min 25 wolnych

Functional Bodybuilding

Marcin

60 min 25 wolnych

WSS Ciężary

Radek

   
60 min 25 wolnych

WSS Odważniki Kulowe

Marek

ZASTĘPSTWO

60 min 25 wolnych

WSS Dwubój olimpijski

Leszek

60 min 25 wolnych

WSS Kółka Gimnastyczne

Nata

ZASTĘPSTWO

60 min 25 wolnych

WSS Dwubój olimpijski

Leszek

 
 
60 min 25 wolnych

WSS Kalistenika

Michał

ZASTĘPSTWO

 
60 min 25 wolnych

WSS Kalistenika

Michał

20:30
60 min 25 wolnych

CrossFit

Marek

ZASTĘPSTWO

60 min 25 wolnych

CrossFit

Martyna

60 min 25 wolnych

CrossFit

Arczi

60 min 25 wolnych

CrossFit

Martyna

60 min 25 wolnych

CrossFit

Radek

   
60 min 25 wolnych

Podstawy CrossFit

Radek

ZASTĘPSTWO

60 min 25 wolnych

Podstawy CrossFit

Marcin

60 min 25 wolnych

Podstawy CrossFit

Nata

ZASTĘPSTWO

60 min 25 wolnych

Podstawy CrossFit

Leszek

60 min 25 wolnych

Podstawy CrossFit

Arczi

 
60 min 25 wolnych

WSS Kalistenika

Danny

 
60 min 25 wolnych

WSS Kalistenika

Michał

 
21:30  
60 min 25 wolnych

CrossFit

Martyna

 
60 min 25 wolnych

CrossFit

Martyna

     
← →